Matsalsgrupp engelsk stil

Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil
Matsalsgrupp engelsk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALGRUPP, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, stoppade sitsar klädda i blå plysch, bestående av matbord, 2 karmstolar, 6 stolar, bordets mått höjd ca 75, 108x160, 2 iläggsskivor vardera bredd 54 cm

Bruksslitage, 2 förlängningspinnar till bordet medföljer

301741

2015-03-26