Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, skuren dekor, klädda i rosa plysch, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage
301743
2015-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här