Bordspendyl Restauration
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSPENDYL, Restauration, Frankrike, 1800-talets första hälft, brännförgylld och mörkpatinerad brons, Fortuna med ymninghetshorn, höjd 52 cm
slitage, smärre dekorskada på kvist, nyckel och pendel finns i Utlämningen
301748
2015-03-26