Bordspendyl Restauration

Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSPENDYL, Restauration, Frankrike, 1800-talets första hälft, brännförgylld och mörkpatinerad brons, Fortuna med ymninghetshorn, höjd 52 cm

slitage, smärre dekorskada på kvist, nyckel och pendel finns i Utlämningen

301748

2015-03-26