Bo Lundvall litografi

Bo Lundvall litografi
Bo Lundvall litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO LUINDVALL (född 1953), Ekorre, signerad Bo Lundvall 292/360, färglitografi, ca 45x35 cm

301751

2015-03-26