Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61 x 44 cm
301763
2015-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här