Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PIEDESTAL, gustaviansk stil, 1900-tal, mahogny med förgyllda beslag, höjd ca 83, 33x33 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, blekt, lagningar
301765
2015-03-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner