Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PIEDESTAL, gustaviansk stil, 1900-tal, mahogny med förgyllda beslag, höjd ca 83, 33x33 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, blekt, lagningar

301765

2015-03-26