Gardinomtag och stång

Gardinomtag och stång
Gardinomtag och stång
Gardinomtag och stång
Gardinomtag och stång
Gardinomtag och stång
Gardinomtag och stång
Gardinomtag och stång
Gardinomtag och stång

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GARDINOMTAG, 2 st, omkring 1900, barockstil, dekor med bla. stiliserande frukter, förgylld och bemålad, patinerad gjutjärn, ett par diameter ca 20, andra paret bredd 38, djup 28 cm, GARDINSTÅNG, 1900-tal i empirestil, totallängd 150 cm

301771

2015-03-26