Arvid Andersson oljemålning
2015-03-26
301777
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARVID ANDERSSON (född 1934): Gräsand med ungar, signerad Arvid Andersson, olja på duk, ca 24 x 33 cm