Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vårlandskap, signerad Högfeldt, olja på pannå, ca 44 x 54 cm

301787

2015-03-26