Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vårlandskap, signerad Högfeldt, olja på pannå, ca 44 x 54 cm
301787
2015-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här