William Mönnich, olja, komposition

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLIAM MÖNNICH (1913-1989): Komposition, signerad och daterad WM 60, olja, 46 x 51 cm

301800

2015-03-26