Gustaf Carlström, blomsterstilleben, akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Blomsterstilleben, signerad och daterad Gustaf Carlström 1945, akvarell, 53x43 cm

Passepartout med fläckar

301805

2015-03-26