Skrin silver Persien

Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien

Klubbat för:

9 000 SEK

6 000 SEK

SKRIN, silver, omkring 1900, persiska stämplar, dekor med hägrar samt växter i relief, invändigt förgylld, kvadratisk, 21,5x21,5 cm, vikt ca 1024 g

301812

2015-03-26