Klubbat för:
9 000 SEK
6 000 SEK
SKRIN, silver, omkring 1900, persiska stämplar, dekor med hägrar samt växter i relief, invändigt förgylld, kvadratisk, 21,5x21,5 cm, vikt ca 1024 g
301812
2015-03-26