Olof Rudbeck d y, fågelplanscher

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF RUDBECK d.y., efter, portföljen till Svenska fåglar. René Coeckelberghs förlag, tryckt 1986, 34 st reproduktioner efter akvareller och gouacher med fåglar i naturlig storlek av Olof Rudbeck. ,mått ca 44,5 x 56 cm - 120 x 60 cm.

Portföljen med slitage

301823

2015-03-26