Bordslampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, bronserad metall, kupa i frostat glas, sockel i sten, total höjd ca 74 cm

Sockel med nagg

301839

2015-03-26