Relief Kina

Relief Kina
Relief Kina
Relief Kina
Relief Kina
Relief Kina
Relief Kina
Relief Kina
Relief Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEF, Kina, 1900-talets andra hälft, skuren genombruten dekor av bataljscen, förgylld, ca 41x30 cm

301853

2015-03-26