Klubbat för:
450 SEK
1 200 SEK
FISKGRYTA, 1800-talets senare del, koppar, J&CG BOLINDER Stockholm, invändigt förtennad, med hänklar, senare benställning i svärtat smide, höjd inkl benställning 47 diameter 51 cm
Bruksslitage
301874
2015-03-26