Fiskgryta

Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta
Fiskgryta

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

FISKGRYTA, 1800-talets senare del, koppar, J&CG BOLINDER Stockholm, invändigt förtennad, med hänklar, senare benställning i svärtat smide, höjd inkl benställning 47 diameter 51 cm

Bruksslitage

301874

2015-03-26