Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, ca 1938, bonad björk, invändigt med lådor, skyltmärkt NK, höjd 75, 185x95 cm
Slitage och skador
301885
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här