NK skrivbord

NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord
NK skrivbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, ca 1938, bonad björk, invändigt med lådor, skyltmärkt NK, höjd 75, 185x95 cm

Slitage och skador

301885

2015-03-27