Lage Lindell litografi

Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980), abstrakt, signerad Lage Lindell, 126/150, färgserigrafi, ca 52x61 cm

301886

2015-04-16