Uno Vallman 1967 olja
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1967, olja på pannå, 26x33 cm, av konstnären bemålad ram
UTSTÄLLD: Västerås Konstmuseum, 1987
Smärre ytskador längs pannåkant
301891
2015-03-29