Uno Vallman 1967 olja

Uno Vallman 1967 olja
Uno Vallman 1967 olja
Uno Vallman 1967 olja
Uno Vallman 1967 olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1967, olja på pannå, 26x33 cm, av konstnären bemålad ram
UTSTÄLLD: Västerås Konstmuseum, 1987

Smärre ytskador längs pannåkant

301891

2015-03-29