Nordslampa Dresden

Nordslampa Dresden
Nordslampa Dresden
Nordslampa Dresden
Nordslampa Dresden
Nordslampa Dresden
Nordslampa Dresden
Nordslampa Dresden
Nordslampa Dresden

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Dresden, dekor av polykromt bemålade figuriner och blommor, total höjd inkl skärm höjd ca 66 cm

Nagg

301896

2015-03-27