Oidentifierad konstnär slädekipage

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2), Ryssland, 1900-talets mitt, resande slädsällskap, oljor på pannåer, signerade, 20 x 26 cm vardera

Krakelyrer

301900

2015-03-27