Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2), Ryssland, 1900-talets mitt, resande slädsällskap, oljor på pannåer, signerade, 20 x 26 cm vardera
Krakelyrer
301900
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här