Uno Vallman 1966 olja

Uno Vallman 1966 olja
Uno Vallman 1966 olja
Uno Vallman 1966 olja
Uno Vallman 1966 olja
Uno Vallman 1966 olja
Uno Vallman 1966 olja

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Drakslinga, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 100 x 81 cm

301916

2015-03-29