Uno Vallman 1966 olja
Closed
2015-03-29
301916
| Sold for | 18 500 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Drakslinga, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 100 x 81 cm