Uno Vallman 1967 olja

Uno Vallman 1967 olja
Uno Vallman 1967 olja
Uno Vallman 1967 olja
Uno Vallman 1967 olja
Uno Vallman 1967 olja
Uno Vallman 1967 olja

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fågeln, signerad och daterad Uno Vallman 1967, olja på duk, 65x54 cm

301919

2015-03-29