Uno Vallman 1966 olja

Uno Vallman 1966 olja
Uno Vallman 1966 olja
Uno Vallman 1966 olja
Uno Vallman 1966 olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), Vågigt landskap med figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 80x100 cm

301923

2015-03-29