Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, gjuten, lila glasmassa, signerad och daterad Edvin -89, höjd 24 cm (exkl. sockel)
Med dedikation, lagad
301933
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här