Edvin Öhrström skulptur

Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, gjuten, lila glasmassa, signerad och daterad Edvin -89, höjd 24 cm (exkl. sockel)

Med dedikation, lagad

301933

2015-03-27