Bram Bogart väggrelief

Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief
Bram Bogart väggrelief

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRAM BOGART (Holland, född 1921): Untitled, signerad och otydligt daterad Bogart, multipel/ bemålad keramik, ca 25x17 cm, stämplad F. Delilke, Paris samt Atelier Studio Foubert (?)

301941

2015-03-27