Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, patinerad konstmassa, signerad och daterad Edvin Öhrström -34,höjd 35 cm
Ben med lagningar
301964
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här