Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PILGRIMSFLASKOR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 21 resp 26 cm
Skador, lagningar
301966
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här