Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld och bronserad skuren trädekor, fasetterat blyfolierat glas, 5 delat, baksida med lackstämplar, 97 x 80 cm
Baksida med avtryck av ev. krön
301967
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här