Spegel 1700-tal rokoko

Spegel 1700-tal rokoko
Spegel 1700-tal rokoko
Spegel 1700-tal rokoko
Spegel 1700-tal rokoko

Klubbat för:

14 000 SEK

18 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld och bronserad skuren trädekor, fasetterat blyfolierat glas, 5 delat, baksida med lackstämplar, 97 x 80 cm

Baksida med avtryck av ev. krön

301967

2015-03-27