Lockurna tekanna skålfat tallrikar figurin Kina Ja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKURNA, TEKANNA, SKÅLFAT, TALLRIKAR, 4 st FIGURIN, Kina o Japan, bl a dekor i emaljfärger, höjd 29 cm

Skador, lagningar

301991

2015-03-27