Hästar och figurer oljemålningar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): (2) Hästar och figurer, olja på pannå, vardera ca 13 x 20 cm

Smärre färgbortfall

301993

2015-03-27