Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): (2) Hästar och figurer, olja på pannå, vardera ca 13 x 20 cm
Smärre färgbortfall
301993
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här