Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATSUKAWA SHUNKO (1743-1812), Brottare, del av triptyk, senare 1800-talsavdrag, UTAGAWA KUNISADA /Toyokuni III, (1786-1864), 2 st, Skådespelare, samtliga oramade i passpartout, obanformat

Slitage, veck, insektsskador

301995

2015-03-27