Klubbat för:
12 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
ULF TROTZIG (född 1925): "Ön i det stilla havet", signerad Trotzig, olja på duk, 58x65 cm
Zustandsbeschreibung
301998
2015-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner