Ulf Trotzig

Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig

Klubbat för:

12 000 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

ULF TROTZIG (född 1925): "Ön i det stilla havet", signerad Trotzig, olja på duk, 58x65 cm

Zustandsbeschreibung

301998

2015-03-31