Pierre Alechinsky färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY, (född 1927): Komposition ur "Krach", signerad, 63/99, färglitografi, bladmått ca 76x57 cm
Historik: Konstnären tillhörde Cobragruppen.

Printers creases in the margins Veck efter tryckning

302001

2015-03-27