Pierre Alechinsky färglitografi
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE ALECHINSKY, (född 1927): Komposition ur "Krach", signerad, 63/99, färglitografi, bladmått ca 76x57 cm
Historik: Konstnären tillhörde Cobragruppen.
Printers creases in the margins Veck efter tryckning
302001
2015-03-27