Hans Agne Jakobsson golvlampa

Hans Agne Jakobsson golvlampa
Hans Agne Jakobsson golvlampa
Hans Agne Jakobsson golvlampa
Hans Agne Jakobsson golvlampa
Hans Agne Jakobsson golvlampa
Hans Agne Jakobsson golvlampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd Sweden, mässing, höjd ca 120 cm

Smärre bucklor, bruksslitage, något ranglig

302005

2015-03-27