Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd Sweden, mässing, höjd ca 120 cm
Smärre bucklor, bruksslitage, något ranglig
302005
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här