Uno Vallman 1952 olja
2015-03-29
302007
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Marknadsplats, signerad och daterad Uno Vallman 1952, olja på duk, 54x65 cm, oramad