Silverfat 1930-tal

Silverfat 1930-tal
Silverfat 1930-tal
Silverfat 1930-tal
Silverfat 1930-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRESENTERFAT, silver, GAB, Stockholm 1936, punsad och driven blom- och bladdekor, baksidan med upphängningsfunktion, katusch med gåvogravyr, diameter 36 cm, vikt ca 554 g

Gåvogravyrer, brätte med smärre bucklor

302008

2015-03-27