Silverfat 1930-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PRESENTERFAT, silver, GAB, Stockholm 1936, punsad och driven blom- och bladdekor, baksidan med upphängningsfunktion, katusch med gåvogravyr, diameter 36 cm, vikt ca 554 g
Gåvogravyrer, brätte med smärre bucklor
302008
2015-03-27