Herrbetjänt Rydén Nybro
Valmis
2015-03-27
302011
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt, Rydén Nybro Sweden, betsad, detaljer i mässing, höjd ca 98
Bruksslitage