Herrbetjänt Rydén Nybro

Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro
Herrbetjänt Rydén Nybro

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt, Rydén Nybro Sweden, betsad, detaljer i mässing, höjd ca 98

Bruksslitage

302011

2015-03-27