Lennart Sand "Kungsörn"

Lennart Sand
Lennart Sand
Lennart Sand
Lennart Sand
Lennart Sand
Lennart Sand
Lennart Sand
Lennart Sand

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Kungsörn, portfölj med sex färglitografier, 1990-91, Vikmanshyttan, signerade Lennart Sand, 187/280, bladstorlek 60x80 cm

302014

2015-03-27