Oskar Alfred Nick oljemålning

Oskar Alfred Nick oljemålning
Oskar Alfred Nick oljemålning
Oskar Alfred Nick oljemålning
Oskar Alfred Nick oljemålning
Oskar Alfred Nick oljemålning
Oskar Alfred Nick oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSKAR ALFRED NICK (1900-tal): Kvinna i väntan, signerad Oskar Alfred Nick Wien, olja på duk, 97x70 cm

302018

2015-03-27