Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska", numrerad 464/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 103x250 cm
HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006.
302019
2015-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här