Denise Grünstein screentryck ur IKEA Art Event

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska", numrerad 464/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 103x250 cm

HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006.

302019

2015-03-30