Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORKSKRUV, 1900-talets första hälft, mässing, svarvat handtag i svärtat trä, märkt "The Merrit", total längd 60 cm
Bruksslitage
302020
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här