Flasköppnare mässing

Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORKSKRUV, 1900-talets första hälft, mässing, svarvat handtag i svärtat trä, märkt "The Merrit", total längd 60 cm

Bruksslitage

302020

2015-03-27