Uno Vallman 1959 olja

Uno Vallman 1959 olja
Uno Vallman 1959 olja
Uno Vallman 1959 olja
Uno Vallman 1959 olja
Uno Vallman 1959 olja
Uno Vallman 1959 olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), Fågel och havsdjur, signerad och daterad Uno Vallman 1959, olja på duk, 54x65 cm,

302022

2015-03-29