Göran Forss flaskskepp

Göran Forss flaskskepp
Göran Forss flaskskepp
Göran Forss flaskskepp
Göran Forss flaskskepp
Göran Forss flaskskepp
Göran Forss flaskskepp

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

GÖRAN FORSS (född 1935): (2) Galeasen Shamrock Stockholm byggd 1915 resp Sandkilen Adina Roslagen, varav en monogramsignerad och daterad GF 2004, längd 26-23 cm

302030

2015-03-27