Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
GÖRAN FORSS (född 1935): (2) Galeasen Shamrock Stockholm byggd 1915 resp Sandkilen Adina Roslagen, varav en monogramsignerad och daterad GF 2004, längd 26-23 cm
302030
2015-03-27