Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEXTANT, England, 1900-talets första del, Hezzanith Heath & Co New Eltham London, "Bell", med certifikat senast utfört 1964, i mahognyfodral
Bruksslitage
302033
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här