Sextant England

Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England
Sextant England

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEXTANT, England, 1900-talets första del, Hezzanith Heath & Co New Eltham London, "Bell", med certifikat senast utfört 1964, i mahognyfodral

Bruksslitage

302033

2015-03-27