Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAVLOR, 2 st, "Hamburg -Amerika Linie", signerade och daterade E Mercker -28 resp K Franz -28, ca 65x89 resp 39x51 cm
Fläckar, ytskada med retusch, ytskador
302039
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här