Tavlor "Hamburg Amerika Linie"

Tavlor
Tavlor
Tavlor
Tavlor
Tavlor
Tavlor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVLOR, 2 st, "Hamburg -Amerika Linie", signerade och daterade E Mercker -28 resp K Franz -28, ca 65x89 resp 39x51 cm

Fläckar, ytskada med retusch, ytskador

302039

2015-03-27