Oscar Reutersvärd akvarell

Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002), Perspective Japonaise No 466, signerad Oscar Reutersvärd, akvarell, ca 64 x 45 cm

302040

2015-03-27